Dievčatko vianočné trhy drevené vtáčiky

Vianočné fotenie v Bratislave

Vianoce v meste

Svojim klientom ponúkam ako novinku vianočné fotenie vo vyzdobenej Bratislave. Svetielka, krásne vyzdobené stromčeky, rôzne dekorácie, betlehemy… sa dajú nájsť v každej mestskej časti. V centre môžeme využiť atmosféru trhov, prípadne za menšími stánkami s atmosférou zájdeme aj na menšie námestíčka.  Termínov je málinko, rezerváciu preto odporúčam nenechávať na poslednú chvíľu.
Ak sa teda nebojíte zimy a viete si urobiť voľno cez týžden v doobedných hodinách, doprajte si vianočné fotenie na Hlavnom námestí, kúpte si pritom ozdoby alebo medovníčky a spoločne tak vytvoríme príjemnú atmosféru očakávania Vianoc.

Dievčatko na vianočných trhoch v meste

Dievčatko si vyberá medovník v stánku

Dievčatko s medovníčkom

Dievčatko na lavičke medzi stromčekmi

Dievčatko pri vianočných stromčekoch v meste

 

Dievčatko v meste pri vianočnej ozdobe

Dievcatko pri kolotoci na vianocnych trhoch

Vianoce doma

Vianočné fotenia realizujem aj u klientov doma. Časť poctivej prípravy je tak na nich – vyzdobiť byt, možno napiecť medovníčky, prípadne postaviť stromček v predstihu. Výsledky však stoja za to, predsa len zachytávame tú domácu pohodu, ktorú nám žiadny ateliér asi nedá 🙂 Pokojne pozvite starých rodičov, prípadne môžete pečenie nechať práve na čas vianočného fotenia a spoločne sa tak zaprášime od múky a slávnostnej atmosféry. Ak máte otázky, rada na všetky zodpoviem.

Dievčatko na vianoce doma pod dekou

Cenník vianočného fotenia je jednotný pre všetky typy fotení. Ak hľadáte cenu vianočného fotenia, nech sa páči, je rovnaká ako cena iného štandardného fotenia. Za 150 eur teda môžete mať 10 vybraných, starostlivo upravených fotografií. Viac fotografií si môžete dokúpiť sa 7 eur/ks.

Kontakt pre rezerváciu termínu

Ak hľadáte nápady na miesta, ktoré by sme mohli využiť na vianočné fotenie v Bratislave, inšpirovať sa môžete napríklad na stránke hlavného mesta: Vianočná Bratislava 2022.

Okrem centra plánujem fotenia v Ružinove, výzdoba so svetielkami bude opäť v parkoch, pri Štrkovci, malé trhy na Duláku či pri DK Ružinov. 

Teším sa na Vás!