tehotenské fotenie

Mojou prioritou je váš komfort

Je namieste cítiť sa krásna

 

Hoci sa mnohé z nás cítia v tehotenstve veľko a neforemne, možno sa dokonca samy sebe nepáčia, tehotenské fotky každej z nás môžu byť super a fotenie príjemným spestrením tehotenstva. Nebojte sa preto, zachyťte jedinečné obdobie svojho života a očakávanie nového člena rodiny. 

Mojou prioritou je váš komfort

Počas tehotenského fotenia je pre mňa prioritou váš komfort – keď sa sama cítite pohodlne a uvoľnene, obrázky sú potom o to krajšie. Odporúčam, aby ste si tehotenské fotenie plánovali na 20 – 30 týždeň tehotenstva, kedy už vidieť pekné bruško, a vy sa pritom ešte stále cítite relatívne v pohode. 

Luci tehu13
Luci tehu1

Kde fotím tehuľky?

Najradšej fotím vonku alebo – u vás doma.  Pracujeme pritom s vašou výbavičkou ako rekvizitami a celkovou domácou atmosférou im pridávame autenticitu. Dôležité je, aby ste sa cítili príjemne a uvoľnene a práve doma máte zároveň možnosť kedykoľvek si na chvíľku oddýchnuť, vyložiť si nohy, vytiahnuť čosi iné zo skrine… a zároveň sa tak vyhnete často nepohodlným presunom.

Poďme sa fotiť

Štandardné tehotenské fotenie trvá približne hodinku, počas ktorej zhotovím desiatky záberov. Z nich si následne vyberiete tie, ktoré vám starostlivo upravím a vyexportujem vo vysokom rozlíšení. Cena fotenia závisí od zvoleného miesta fotenia a počtu upravovaných fotografií. V prípade realizácie tehotenského fotenia poskytujem zľavu 20 eur z ceny za následné fotenie bábätka, pričom túto zľavu je možné si uplatniť do 3 mesiacov od narodenia bábätka.

Teším sa na stretnutie!