cenník

1 balíček

Jednotný cenník

eur 150 / 10 výsledných fotografií
  • Príjemné fotenie s ohľadom na deti
  • Starostlivá úprava vybraných záberov
  • Odovzdanie výsledných fotografií do 20 prac. dní
  • Možnosť doobjednať si ďalšie fotografie za 7 eur/ks

Čo obsahuje cena fotenia

Cena obsahuje spoločnú prípravu a samotné fotenie v trvaní približne 1 – 1,5 hodiny, ďalej starostlivú softvérovú úpravu portrétov a následný export fotografií vo vysokom rozlíšení, vhodnom pre tlač.  Dodanie upravených fotografií trvá max. 20 pracovných dní od výberu fotografií klientom. Projekty, ktoré si vyžadujú pokročilé retuše, naceňujem individuálne.

Cena za fotenie mimo Bratislavy sa navyšuje o 0,30 eura / km.
Neupravené fotografie neodovzdávam, keďže nejde o finálny produkt, pod ktorý by som bola ochotná sa podpísať – fotografia je hotová až po finálnej úprave.

V prípade realizácie tehotenského fotenia poskytujem zľavu 20 eur z ceny za fotenie bábätka, pričom túto zľavu je možné si uplatniť do 3 mesiacov od narodenia bábätka.

Prosím o dodržanie dohodnutého času začiatku fotenia, nakoľko po vás môže nasledovať ďalší klient. V prípade meškania viac ako 15 minút si vyhradzujem právo fotenie zrušiť.


Kde všade fotím?

Som fotografkou, ktorej ateliér je mesto, parky, lúky či lesy.  Okrem dažďa a silného vetra fotím za každého počasia, ktoré nám po dohode s klientom vyhovuje. Najradšej fotím vonku, prípadne u vás doma – kde to sála autentickou atmosférou práve tej vašej rodiny, či už sa vám narodí bábätko, oslavujete babkine narodeniny, alebo spoločne ozdobujete vianočný stromček. Spoločne vyberieme pre vaše fotenie to správne miesto.

Fotografia rodinky - ilustrácia fotenia na Štrkovci

Potrebujete nafotiť niečo špeciálne?

Ak máte záujem o fotenie osláv – eventu, školy – škôlky, vašej tvorby, alebo o špeciálne fotenie v prenajatých priestoroch a pod., napíšte mi prostredníctvom formulára a ja vám pripravím cenovú ponuku na mieru.

Darčekové poukazy na fotenie je možné vystaviť v akejkoľvek sume.


Recenzie