deti a rodinky

S prirodzenou emóciou

Fotenie detí

Deti sa snažím fotiť v prirodzenom prostredí, s prirodzenou emóciou. Zvedavé, veselé, prekvapené…. v maminom náručí, pri hre so súrodencami alebo kamarátmi, s obľúbenou hračkou – či už je to medvedík, palica alebo žaba. Rada fotím v parkoch a záhradách, ale aj na rôznych cestičkách či v meste. Ak hľadáte detského fotografa, ktorý zachytí vaše ratolesti v nenútených momentoch,  kedy sú samy sebou, budem rada, ak ma oslovíte a spoločne vytvoríme jedinečné obrázky.

S prirodzenou emóciou

Rodinné fotenie

Každé je iné a preto originálne, presne ako vy. Môže byť romantické, veselé, hravé, aj formálnejšie. Rada zachytím spoločné chvíle tej vašej rodinky, či už ste párik s bábätkom, neposednými školákmi, alebo máte deti-dospelákov. Môžeme spolu stráviť príjemné chvíle a robiť to, čo máte radi. Urobte radosť sebe aj svojim blízkym – vytvorte si peknú spomienku s deťmi, s rodičmi, so starými rodičmi, či spoločné obrázky viacerých generácií. Budem sa na vás tešiť!

Ako prebieha fotenie?

 

Pred samotným fotením pre vás pripravím odporúčanie na vhodné oblečenie, spoločne nájdeme ideálne miesto na fotenie a dohodneme čas, ktorý nám zaručí pekné svetlo na fotenie. Fotenie následne prebieha tak trošku ako priateľské stretnutie, kedy spolu strávime príjemné chvíle. Nič viac nemusíte robiť, stačí sa uvoľniť a venovať sa rodinke. Ja za ten čas zhotovím niekoľko desiatok záberov. Z nich si v pohodlí domova vyberiete tie, ktoré vám potom starostlivo upravím a vyexportujem vo vysokom rozlíšení.

alenka vinohrady 1
fotenie vinohrady 2

Cena fotenia

 

Cena fotenia závisí od zvoleného miesta fotenia a počtu upravovaných fotografií.
Aktuálny cenník nájdete tu: