tvaricka babatka, portret

Vitaj, Katka – domáce newborn fotenie

8-dňová Katka a jej domáce newborn a rodinné fotenie … vitaj, drobček! Do života ti prajem len to najlepšie, milujúcu rodinku už máš….

Domáce newborn a rodinné fotenie - Katka

Domáce newborn a rodinné fotenie - Katka kolaz

Domáce newborn a rodinné fotenie - Katka kolaz 2

Domáce newborn a rodinné fotenie - kolaz ciernobiela

Domáce newborn a rodinné fotenie - fotka so surodencami kolaz

Ak je pri fotení pohoda, je to cítiť z každej fotky. Spokojná mama aj dieťa, ktoré reflektuje jej vnútorný pokoj. Bezpečie. Láska. Čas pre seba navzájom. Domáca pohoda. Práve preto sa teším na každé ďalšie domáce fotenie. Pretože viem, že doma sme sami sebou, naše city sú autentické, naše vzťahy reálne. A takí, akí sme naozaj, môžeme byť aj na fotografiách. A zachytené spomienky budú o to živšie a skutočnejšie. 

Fotenie s Katkou bolo ďalším pre Dadku a jej rodinku. Prirodzené domáce rodinné newborn fotenie, bez potreby náhliť sa niekam mimo domu, zbaliť pritom seba, dieťa, muža a ďalších dvoch súrodencov. Príjemné a pohodové stretnutie, prestávky kedykoľvek niekto potrebuje, dojčenie, prebaľovanie, oddych pre starších chalanov. 
Ak aj vy máte zájem o domáce fotenie, napíšte mi. Každý z nás je iný a každá rodina má svoje špecifiká, predstavy… verím, že  spoločne doladíme potrebné detaily a naplánujeme skvelé stretnutie. 

Pozrite si ďalšie galérie z rodinných fotení:

Domáce fotenie s Táňou
Tehotenské s Luckou pod Tatrami
alebo
Jesenné s Dadou a jej chalanmi