Moyo ALOHA Lagoon

Moyo ALOHA! The Lagoon

Úžasná letná novinka od Moyobaby 🙂 Fotenie ergonomických nosičov Moyo v Bratislave a pokračovanie skvelej spolupráce fotenia pre túto slovenskú značku. Už ani neviem, koľko sme toho spolu nafotili… Zakaždým je naše stretnutie skvelé, veselé, pohodové.
Toto fotenie však bolo trochu netradičné.  Počasie nám prialo, modelky a malí modeli boli skvelí. Fotili sme však počas pomaličky utíchajúcej prvej vlny covid-pandémie…. Vyhýbali sme sa hlúčikom ľudí, aby sme nemuseli mať rúška, kričali sme si pokyny pomaly cez pol námestia. Pred silným vetrom sme sa schovali do vyľudneného nákupného centra. Náladu nám to však nepokazilo, užili sme si to aj so zmrzlinou 🙂

Fotenie ergonomických nosičov Moyo v Bratislave - Fotenie nosiča Aloha 1

Fotenie ergonomických nosičov Moyo v Bratislave - Fotenie nosiča Aloha 2

Fotenie ergonomických nosičov Moyo v Bratislave - Fotenie nosiča Aloha 3

Fotenie ergonomických nosičov Moyo v Bratislave – nábrežie a nákupné centrum Eurovea.

Fotenie nosiča Aloha 4

Fotenie nosiča Aloha 5

Fotenie nosiča Aloha 6

Slovenská značka Moyo je známa nielen vo svete nosiacich mamičiek. Okrem kvalitných ergonomických nosičov má v ponuke aj nosiace oblečenie – softšelové nosiace bundy, mikiny, softšelové súpravy pre deti, merino doplnky a mnoho ďalšieho. Aktuálnu ponuku nájdete na stránke moyobaby.com.

Fotenie ergonomických nosičov Moyo v Bratislave – pozrite si ďalšie fotografie z našej spolupráce:

Softšelové oblečenie pre mamičky aj detičky 

Ateliérové fotenie nosiča Moyo Scarlett

Fotenie na Sandbergu Moyo Amonit

Nosič Moyo village – fotenie pri Eurovea Bratislava

Ste aj vy tvorcom zaujímavého produktu? Šijete hračky, oblečenie alebo doplnky? Ak máte záujem o fotenie vašich produktov na pravidelnej báze, pokojne mi napíšte. Rada vám odpoviem na prípadné otázky a pripravím cenovú ponuku na mieru, s ohľadom na typ produktu, predpokladané objemy fotenia a podobne.  Už teraz sa teším na ďalšie zaujímavé projekty, možno aj na ten váš!

Svoje otázky môžete vpísať do kontaktného formulára. Nájdete ho v sekcii KONTAKT.