Moyo Polana 7

Moyo v Tatrách

 

Fotenie ergonomického nosiča Poľana od Moyo sme zrealizovali v mojej rodnej obci pod Tatrami. Letá totiž trávim v poslednej dobe práve tu, a tak sa kočky z Moyobaby.com rozhodli docestovať za mnou. A ako modelky mi poslúžili práve zakladateľky tejto úspešnej slovenskej značky.  Musím sa priznať, že som poctená ich dôverou a nesmierne sa z celej tejto spolupráce teším 🙂 

Fotenie ergonomického nosiča Poľana 1
Fotenie ergonomického nosiča Poľana 2
Moyo Polana 8
Fotenie ergonomického nosiča Poľana 3
Moyo Polana 12
Fotenie ergonomického nosiča Poľana 4
Fotenie ergonomického nosiča Poľana 5
Moyo Polana 2

Fotenie ergonomického nosiča Poľana nebolo našou prvou ani poslednou spoluprácou. Slovenská značka Moyo je známa nielen vo svete nosiacich mamičiek. Okrem kvalitných ergonomických nosičov má v ponuke aj nosiace oblečenie – softšelové nosiace bundy, mikiny, softšelové súpravy  pre deti, merino oblečenie aj doplnky a mnoho ďalšieho. Aktuálnu ponuku nájdete na stránke moyobaby.com.

Alebo môžete rovno prelustrovať všetky Moyo novinky a nakúpiť v ich eshope.

Fotenie ergonomických nosičov Moyo v Bratislave – pozrite si ďalšie fotografie z našej spolupráce:

Softšelové oblečenie pre mamičky aj detičky 

Ateliérové fotenie nosiča Moyo Scarlett

Fotenie na Sandbergu Moyo Amonit

Nosič Moyo village – fotenie pri Eurovea Bratislava

Ste aj vy tvorcom zaujímavého produktu? Šijete hračky, oblečenie alebo doplnky? Ak máte záujem o fotenie vašich produktov na pravidelnej báze, pokojne mi napíšte. Rada vám odpoviem na prípadné otázky a pripravím cenovú ponuku na mieru, s ohľadom na typ produktu, predpokladané objemy fotenia a podobne.  Už teraz sa teším na ďalšie zaujímavé projekty, možno aj na ten váš!

Svoje otázky môžete vpísať do kontaktného formulára. Nájdete ho v sekcii KONTAKT.