foto na oznamko Dominika

Fotenie v Bratislave – kde všade fotím?

Kde všade fotím? Najlepšia odpoveď by bola – úplne všade!

Snažím sa vytvárať moderné fotografie, a tie sa už dávno nerobia len v klasických ateliéroch. Stále preto hľadám nové a zaujímavé miesta pre vaše originálne fotografie. Najčastejšie fotím v Ružinove a Starom meste – často stačí pekný strom, chodník, kvety, zaujímavý peň a môže vzniknúť pekná fotka. Nebojím sa preto experimentovať a radšej volím menej tradičné miesta na fotenie.

Parky, záhrady

Chcete sa fotiť vonku? Parky, záhrady či jazerá v Bratislave a okolí ponúkajú veľa pekných možností pre rodinné aj portrétne fotenie. Kvitnúce magnólie, romantické lavičky, či slnko zapadajúce do jesenných stromov. Nemusíme však všetci fotiť v Sade Janka Kráľa, postačí pár pekných stromov možno hneď za vašim „barákom“, alebo niektoré z mojich tajných miest.

Fotoateliér

Predsa len vás to ťahá do ateliéru? V Bratislave spolupracujem s niekoľkými ateliérmi, ktoré si viem na vaše fotenie prenajať. Ideálne v prípade zlého počasia. Aj keď – úprimne – s výnimkou dažďa žiadne počasie nie je na fotenie zlé. Rodinné fotenie s deťmi vo farebných pršiplášťoch a gumákoch má tiež svoje čaro a nezabudnuteľnú atmosféru!

Budovy

Chcete zaujímavejšie pozadie vašich fotiek? Vyberme sa spolu do mesta, prípadne do priemyselných alebo historických budov. Ak máte vlastný tip na vhodný priestor na fotenie, rada s vami pôjdem na zaujímavé miesta a vytvorím vám tak unikátne obrázky!

Doma

Tehuľky a novorodenci sú zvláštna skupinka, ktorú fotím aj u vás doma. Chcem totiž, aby ste sa cítili príjemne a pohodlne, aby ste mali poruke všetko, čo potrebujete a aby sme si kedykoľvek počas fotenia mohli urobiť prestávku a na chvíľku si oddýchnuť.

 

Ak máte k miestam fotenia akékoľvek otázky, pokojne mi napíšte, spolu nájdeme vhodné miesto pre vaše fotenie!